Про нас | Салон інтер'єру "N.E.S.S."

                                                                                                                                                                                                      

Салон плитки та сантехніки "N.E.S.S" - офіційний дистриб'ютор продукції KRAUS у Києві та Київській області, спеціалізується на продажу неповторної та оригінальної сантехніки від цього американського виробника. До вашої уваги пропонуємо оригінальні змішувачі, скляні та керамічні умивальники. якісні кухонні мийки з нержавіючої сталі, різноманітні аксесуари для ванної кімнати та кухні.


   Вибираючи собі сантехніку для свого будинку чи квартири у нас Ви можете бути впевнені, що купуєте якісні товари від виробника. Ми намагаємося робити так, щоб наші покупці були завжди задоволені придбаними товарами та могли із задоволенням повертатися до нас у магазин за покупками. Досвід роботи наших співробітників дає нам підстави пишатися якістю сервісу та обслуговування клієнта, а постійні покупці – найкраще тому свідчення.


   Для зручності покупок в магазині KRAUS ми постаралися докладно розповісти про всі товари, які сьогодні є у продажу, надати інформацію та опис товарів, які продаємо, відповісти на запитання наших клієнтів, що часто з'являються.


   Замовлення, які Ви оформлятимете через систему on-line замовлень сайту (кошик), дасть нашим співробітникам час для того, щоб якісно підготуватися і відповісти на всі питання, які будуть пов'язані з товаром, що Вас цікавить, і його придбанням.